top of page
Vyhledat
  • agenturaverde

Sladký bar

Aktualizováno: 16. 4. 2021

Sladký bar nebo-li candy bar se stává velmi oblíbeným místem svatební hostiny. A není se čemu divit, sladké bary jsou vděčným místem, kde si na své přijdou opravdu všichni. Vybírat můžete z nejrůznějších sladkostí jakými jsou například makronky, cupcakes, koláčky, bonbonky, lízátka či ovoce. Candy bary bývají nejen o sladkostech, ale o celkovém vzhledu. Vše bývá sladěno s celkovou výzdobou svatby. Použít se tak dají různá zrcadla, tabulky s nápisy, různé skleněné nádoby, misky a stojany.Mezi velmi oblíbenou dekorací candy baru jsou různé zápichy do koláčků, na kterých jsou různé texty jako například: Dej si mě!, Jsem sladký!, Dieta až od zítra!, Nepřibereš! a podobné. Důležité je na candy bar umístit i ubrousky, talířky, lžičky a různé nabírací lopatky, aby vaši hosté nemuseli dobroty nabírat rukama.

Ke koutku s nápoji, které můžete mít umístěny v nejrůznějších dekoračních nádobách, umístěte skleničky, brčka a klidně i různé ozdobné nápojové doplňky. Fantazii se meze nekladou :-)

Nezapomeňte, že některé sladkosti, které jsou trvanlivé je možné na candy bar umístit trochu s předstihem. Naopak myslete i na to, že pokud máte svatbu v létě, je důležité krémové dortíčky doplňovat postupně.

Na své svatbě není nutné mít pouze sladký bar, ale můžete připravit klidně bar slaný, kde budou nejrůznější sýry, slané pečivo či třeba zelenina. Další alternativou takového koutku je stůl s alkoholem, s doutníky a podobně.

Pokud přemýšlíte co se zbylým sladkým, nemějte strach, že se to nesní. Hosté budou jistě rádi za výslužku, kterou si budou moci odnést domů :-)

294 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page