top of page
svatebni-tradice.jpg

„Chci svatbu, ale nevím, kolik bude stát...“

Snažíme se pracovat tak, abyste nemuseli platit zbytečné peníze. Naší prací je i to, že vám poradíme, kde se vyplatí ušetřit a kde si radši připlatit.

 

Pojďme se podívat, jak se ceny pohybují.

Koordinace

Hned po ženichovi a nevěstě asi to nejdůležitější na svatbě. Aby vše proběhlo hladce, dá na malé svatbě méně práce, na velkolepé víc. Ceny se liší podle lidí, detailů, času,… je toho hodně. 

 

Abyste měli představu, ceny za koordinaci se u nás pohybují takhle:

  • Koordinace obřadu: 4 000,– (dáme si spolu 1–2 schůzky, vše připravíme, domluvíme matriku, přivítáme hosty, pomůžeme průběhem, zakončením i s koordinací focení po obřadu).

  • Koordinace obřadu a hostiny: 7 500,– (dáme si 2–3 schůzky, my pak vymyslíme harmonogram, postaráme se o nevěstu, ženicha i hosty, zařídíme věci na svatební tradice, abyste se nemuseli starat o žádnou organizaci).

  • Koordinace se vším všudy: od 12 000,– (sedneme si na 2–4 schůzkách, my pak budeme komunikovat s dodavateli, matrikou, připravíme rekvizity na svatební zvyky, sestavíme harmonogram a zajistíme, aby svatební den probíhal jako na drátkách. Pokud budete chtít, můžeme vám svatební den i odmoderovat. Zkrátka a dobře, tady se nemusíte o nic starat).

Dekorace

Na dokonalý první dojem máme vždycky jen jeden pokus. Pomůžeme vám, abyste svou výzdobou opravdu zapůsobili. Vytvoříme dekoraci na míru nebo vám půjčíme něco, co už jsme vyrobily.

Ceny dekorace u nás vypadají takhle:

  • Do 50 lidí 5 500,–

  • Do 75 lidí 7 500,–

  • Do 100 lidí 9 500,–

Nad 100 lidí si každá osoba, která výzdobu připravuje účtuje 290 Kč/h.

Také vám můžeme pomoci s dekorací samotného obřadu za 3 500,–, se závěrečným úklidem za 1000,– a o výzdobu stropu se postaráme od 900,–

A jestli od nás chcete vyzdobit třeba svou výlohu nebo jakýkoliv jiný prostor, ozvěte se. Určitě se domluvíme.

Výzdobu si u nás můžete i půjčit.

Svatba na klíč

Tohle je snad jediná položka, u které cenu určit nedokážeme. Vstupuje do ni totiž tolik detailů, že to nezvládneme spočítat. Určitě ale najdeme cestu, která vám bude vyhovovat! Tak se ozvěte.

bottom of page