top of page
svatebni-tradice.jpg

Co spolu uděláme? Fantazie nezná mezí 

Ještě než řeknete své ano, ještě před tím, než projdete uličkou a než se obléknete do svatebního, čeká nás společně hodně práce. My jsme tu od toho, abychom vám ušetřily nervy a vy se mohli soustředit na to nejdůležitější. Na nejkrásnější den vašeho života.

 

A protože nás organizace, zdobení a dekorace neskutečně baví, rádi vám pomůžeme i s oslavou, plesem nebo třeba výlohou. Je toho hodně, co?

 

Pojďme se podívat, co všechno pro vás můžeme udělat

Svatba na klíč

Jak by vypadala svatba vašich snů? Líbí se vám více jarní vůně lesa nebo přepychové zázemí barokního zámku s výhledem na město? Jaký chcete společně sníst a jaké květiny budou na stole? 

 

Popište nám své představy do posledního detailu a my vám připravíme svatbu, kterou jste si vždy přáli zažít. 

Obřad začíná za deset minut.

Kde je svědek?

Takové problémy s námi nemusíte řešit, váš svatební den vám zkoordinujeme tak, aby všechno běželo jako po máslovém krému z dortu a vy se mohli starat jenom o to, abyste si ho pořádně užili.

 

Poradíme vám, kde sehnat dodavatele, spojíme se s vámi vybraným místem a všechno důležité na svatbu přivezeme. To nejdůležitější ale musíte dovést vy. Protože právě VY jste na svatbě nejdůležitější

 

Jak probíhá svatební koordinace?

„Organizaci zvládnu, ale nutně potřebuji výzdobu…“

Jestli nás něco vážně baví. Je to vyrábění stále nových dekorací. Pomáhá nám s tím celá rodina a my budeme jedině rádi, když naše dekorace otevřou pusu každému, kdo přijde na vaši svatbu, oslavu, firemní akci nebo třeba ples. Půjčte si od nás co potřebujete. A pokud nenajdete, napište nám. Určitě se domluvíme.

Víte, kdo vám dodá květiny? A kdo občerstvení?

Akce organizujeme dlouho. A za tu dobu se nám nahromadila strašná spousta kontaktů. Pojďme si společně sednout. Provedeme vás širokou škálou dodavatelů všeho od občerstvení po květiny a pomůžeme vám najít toho pravého.

...když se vám sladkost rozplyne v ústech

Třeba takový svatební koláček. Už se vám sbíhají sliny? Nám také. Rády vám na vaši svatbu nebo jinou akci připravíme sladký bar a před svatbou napečeme nadýchané koláčky. Pečení je, jak známo, radost a naše radost jsou vaše spokojené výrazy, když se zakousnete do něčeho sladkého.

 

S námi vám na nohy šlapat nebude…

Verča je skvělá tanečnice. A i ze sebevětšího dřeva udělá Johna Travoltu. Pokud se bojíte, že si při prvním manželském tanci pošlapete nohy, zlomíte podpatek a roztrhnete kalhoty, určitě se ozvěte. Ona vás roztančí.

Vašim rodičům vykouzlíme úsměv na tváři

Protože je jenom málo krásnějších věcí, než když vám do schránky přijde pozvánka na svatbu. Zařídíme, aby pozvánka od vás byla ta nejhezčí a aby už na první pohled bylo jasné, že se vdáváte a ženíte právě vy. Podle vašich představ vám navrhneme svatební oznámení, pozvánky i jiné tiskoviny

O tuhle květinu se  poperou ještě víc

Květiny jsou na svatbě zásadní, to je jasné. My vám zavážeme takovou, kterou vám bude líto hodit za záda. Zároveň sladíme květiny na stolech a zařídíme veškerou „živou“ výzdobu.

A co dál?

Všechno krásné, nápadité a kreativní nás baví. Můžeme vám třeba vyzdobit výlohu tak, aby vaši se zákazníci prostě museli podívat dovnitř.

 

 

 

Jestli jste si tady nic nenašli. Zkuste nám napsat. Milujeme vymýšlení nových věcí a určitě najdeme cestu, jak vám pomoci. Jen jsme na ní ještě samy nepřišly. 

KOVAROVI564.jpg

Tak  co  spolu  vymyslíme?

Děkujeme, že jste nám napsali! Co nejdříve se ozveme :)

Form
bottom of page